خدمات ما

بطور کلی خدمات شرکت آبستره در سه حوزه ی اصلی به مشتریان گرامی ارائه می شود:

مبلمان اداری

شرکت آبستره با داشتن کارخانه تولیدی مسقف به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و جدیدترین تجهیزات تولید محصول در استان البرز و تیم های حرفه ای از مرحله طراحی تا تولید و نصب محصول علاوه بر کیفیت بالا و پایین بودن قیمت تمام شده، این امکان را در اختیار مشتری میگذارد که جدا از محصولات تعریف شده و تولیدی شرکت نسبت به سفارش و تولید محصول خود با قیمت مناسب اقدام نماید. تولید انواع ست های مدیریتی، کارشناسی، کارمندی و … با روکش های متنوع، انواع پارتیشن های ام.دی.اف و تمام شیشه ای (فلزی) از جمله محصولات این شرکت است.

معماری و دکوراسیون داخلی

ما استفاده صحیح از سلیقه و تخصص معماران حرفه ای را با تخصص فنی مهندسین عمران باتجربه تلفیق نموده ایم تا اجرای هر نوع پروژه معماری داخلی یا خارجی، احداث بنا با هر ابعاد و مساحتی ممکن گردد. در این میان کارنامه موفق شرکت در طراحی و اجرای این دست پروژه ها، انجام پروژه های متعدد عمرانی مسکونی و صنعتی، امکان ارایه کلیه خدمات پروژه های مختلف از مرحله طراحی، زیرساخت، سازه، تاسیسات و مشاوره را برای کارفرمایان گرامی میسر ساخته است

عمران

به جهت آنکه در برخی از پروژه ها نیاز به انجام عملیات عمرانی، زیرساخت، سازه، تاسیسات مکانیکی و برقی غیر قابل انکار است شرکت آبستره جهت رفاه حال مشتریان خود و تکمیل پکیج اجرایی پروژه ها با بهره گیری از ۱۲ سال سابقه حرفه ای و صنعتی در این بخش اقدام به راه اندازی واحد عمرانی خود جهت پوشش کلیه عملیات عمرانی احتمالی پروژه ها و همچنین ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان خود نموده است.

خدمات ما

خدمات شرکت دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری آبستره در سه مورد زیر دسته بندی میگردد:

مبلمان اداری :

شرکت آبستره با دارابودن کارخانه تولیدی و همچنین مجهز به انواع تجهیزات تولید مبلمان اداری و پارتیشن و …. در استان البرز و همچنین با دارابودن نیروهای متخصص و البته مجرب موفق به کسب رضایتمندی مشتریان گردیده است .

معماری و دکوراسیون داخلی :

تیم شرکت آبستره در بررسی اولیه سلیقه شما را نیز میگنجانند و سعی دارند مطابق با سلیقه شما و همچنین مطابق متد روز دنیا فضایی منحصر به فرد و جذاب برای شما ایجاد نمایند ..

این بررسی بسیار تخصصی بوده و با تیم دکوراسیون داخلی به صورت مفصل مورد بررسی نهایی می گردد.

عمران :

یکی از ویژگی های شرکت آبستره دارابودن مهندسین عمران و سازه می باشد که در این زمینه بسیار مجرب و کار آزموده هستند.

برخی پروژه های دکوراسیون داخلی نیاز به زیر ساخت و همچنین بازسازی